Futra to trend, który gości na wybiegach już kolejny rok. Pokochali je projektanci i miłośniczki na całym świecie! Oczywiście mamy na myśli sztuczne futra.

Futrzane okrycia wierzchnie opanowały wybiegi mody. Pojawiły się u Dries Van Noten, Marc Jacobs, Michael Kors,Louis Vuitton, Emilio Pucci, Miu Miu, Ellery, Paul&Joe, Ellery. Jakie futra nosimy w tym sezonie? Przede wszystkim klasyczne, inspirowane stylem vintage. Stawiamy na futra długie, ciężkie i w naturalnych odcieniach, ale również w kolorach. Modne są subtelne pastele oraz soczyste i wibrujące odcienie. Wszystko zależy od tego czy wolimy klasykę czy jesteśmy otwarci na modowe wariacje. Nie można zapomnieć również o futrach w kilku kolorach – to idealna propozycja dla tych, którzy lubią zabawę modą i lubią się wyróżniać. Futra uwielbiają również polskie blogerki. Futrzane okrycia wierzchnie nosimy do wielu rzeczy. Są świetnym rozwiązaniem jako dodatek do koktajlowej sukienki. A na jakie futra postawiły blogerki? Juliette wybrała różowego futrzaka, a Sandicious i  Ariadna postawiły na szarości, które pasują zarówno do zestawów casualowych, jak i nieco bardziej eleganckich. A Wy lubicie futra?

futra

Fot. East News, Michael Kors, Louis Vuitton, Nina Ricci,