Wybierasz się na bal sylwestrowy, eleganckie przyjęcie, a może na niezobowiązujące spotkanie z przyjaciółmi do klubu? Bez względu na miejsce, w którym spędzisz sylwestrową noc, powinieneś wyglądać jak milion dolarów. Oto 3 męskie stylizacje, które zapewnią ci świetny wygląd! 

Stylizacja 1 – Bal Sylwestrowy

Pierwsza stylizacja doskonale sprawdzi się na sylwestrowym balu. Czarny smoking z jedwabnymi klapami, śnieżnobiała koszula z łamanym kołnierzem, jedwabna mucha i lakierowane buty zapewnią ci niezwykle szykowny wygląd.

1

333

 

Stylizacja 2 – Eleganckie Przyjęcie

Druga stylizacja świetnie sprawdzi się podczas eleganckiego przyjęcia. Dobrze skrojony ciemnogranatowy garnitur, śnieżnobiała koszula z klasycznym kołnierzem, jedwabny krawat i buty z gładkiej skóry zapewnią ci nowoczesny i elegancki wygląd.

2

Stylizacja 3 – Klub

Trzecia stylizacja idealnie sprawdzi się w klubie. Dopasowana skórzana kurtka typu biker jacket, klasyczny biały t-shirt z dekoltem w kształcie litery V, eleganckie szare spodnie i wysokie skórzane buty nadadzą ci modnego wygląd.

3

zdjęcia: mrporter.com