Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu miała przyjemność prowadzić warsztaty kreowania wizerunku osobistego z metamorfozą dla uczestników projektu „AS Aktywny Społecznie” w Bytomiu.

Miło nam poinformować, że cały projekt jest prowadzony przez Nas. Głównym celem warsztatów jest podniesienie własnej samooceny oraz zmiana wizerunku, który jest niezwykle istotny w trakcie poszukiwania nowego miejsca pracy. Umiejętność dobrania ubrań do rozmowy kwalifikacyjnej, a także stworzenie zestawu do pracy, to bardzo przydatna cecha. Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska prowadzi zajęcia z wizerunku, w którym uczestnicy zdobywają wiedzą z zakresu:

• makijażu,
  • fryzury,
  • stylizacji.

Każdy z modułów zakończony jest profesjonalną sesją zdjęciową każdej uczestniczki projektu. Ponadto, założycielka Szkoły Damskiego i Męskiego Stylu udzielała indywidualnych porad z zakresu wizerunku.

Cały projekt obejmuje aż 55 uczestników. W pierwszej części wzięło udział 30 osób. Poniżej możecie zobaczyć fotorelacje.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.