Agnieszka Świst-Kamińska miała przyjemność prowadzić szkolenie organizowane przez Happy Mindset, które po raz kolejny odbyło się w Londynie dla Polonii. Panie ukończyły drugi stopie szkolenia z makijażu Glamour. Szkolenie połączone było z wieczorkiem i spotkaniem networkingowym. Głównym sponsorem była marka Souvre oraz Arbon – marka kosmetyków.

Mieliśmy przyjemność przeprowadzić krótki wywiad z jedną z uczestniczek szkolenia, Panią Moniką, która brała udział w szkoleniach w Polsce i Londynie.

Agnieszka Świst-Kamińska: Czym różni się kurs make up w Londynie od kursu w Polsce?

Monika Łopatecka:  Osobiście dużo lepiej wspominam kursy z Polski, ale pewnie dlatego, że były to szkolenia indywidualne i uczyłam się tego ,co mi było potrzebne. Natomiast w Londynie brałam udział w kursie według określonego programu, ale niektóre elementy mogły być inaczej zaprezentowane. Niekoniecznie był to może dla mnie kurs, ale nie mogłam iść na inny, ponieważ robiąc beauty, miałam też elementy make-up. Szkolenie prowadzone było przez Polkę i była to porażka, ponieważ owa Pani nie chciała się dzielić swoją wiedzą i nic nas nie nauczyła.

Czy wiedza, którą przekazała Pani Agnieszka podczas zajęć jest przydatna?

Wiedza, która została przekazana była w 100% przydatna. Mogłam zobaczyć inną szkole make-up. Zadać pytanie i uzyskać odpowiedź. Pani Agnieszka bardzo dokładnie zgłębiła temat makijażu  Glamour i nie tylko.

Co najbardziej podobało się Pani podczas kursu?

Swoboda, relacje koleżeńskie, super atmosfera, profesjonalizm,

Serdecznie dziękujemy za zaufanie oraz miłą atmosferę.

Zamierzam ćwiczyć i wdrążyć w życie. Malowanie innych sprawia mi przyjemność , tylko niestety brakuje mi pewności siebie.