Okres świąteczny to nie tylko czas spędzony w rodzinnym gronie, ale również wigilia firmowa. Jak się ubrać na tę okazję, aby wyglądać elegancko, ale inaczej niż w pracy? Dziś Wam podpowiemy.

Wybór stroju na wigilię firmową zależy od dress code, jaki panuje w Twojej firmie. Ubierz się zgodnie z jego zasadami. Jeśli w Twojej firmie dress code jest dość luźny, masz więcej możliwości!

Na wigilię firmową świetnie sprawdzi się granatowa sukienka, będąca alternatywą dla małej czarnej. Może być gładka lub wzorzysta. Świetnym wyborem będzie rozkloszowana czarna sukienka. Jeśli ma odkryte ramiona, koniecznie dobierz do niej bolerko lub marynarkę. Dobry wybór będzie stanowiła aksamitna sukienka w kolorze czerwonego wina o długości midi. Dobry wybór będzie stanowiła również szara sukienka z modnym w tym sezonie rozszerzanym rękawem. Nie lubisz sukienek? Postaw na zestawienie bluzki i spodni. Ciekawe i świeże połączenie uzyskasz łącząc szerokie spodni w jasnym kolorze z białym topem. W tym przypadku również zadbaj o marynarkę lub bolerko, aby ramiona nie były odkryte.  Dla Pań, które lubią błyszczeć, polecamy bluzkę z cekinami i czarne, szerokie spodnie. Do tego elegancka torebka.

 

wigilia damska1