Męskie skórzane spodnie zazwyczaj kojarzą się z wielbicielami sportów motorowych i gwiazdami rocka. Ten niezwykle drapieżny trend może wyglądać naprawdę stylowo. Wystarczy właściwie dobrać pozostałe elementy outfitu. Jak nosić skórzane spodnie?

Jak nosić skórzane spodnie

Przymierzając się do zakupu skórzanych spodni, warto pamiętać o tym, że z pewnością nie sprawdzą się one ani jako typowy strój do pracy biurowej, ani jako propozycja na wyjście do teatru. W pewnych miejscach obowiązuje dress code. Powinniśmy więc zapoznać się z jego zasadami. Czarne skórzane spodnie staną się jednak bazą wielu ciekawych stylizacji, które pomogą wyróżnić się w tłumu.

Niegrzecznym chłopcom z pewnością przypadnie do gustu nieco ekscentryczny outfit w stylu Guns N’ Roses. Jeżeli inspiruje cię Slash, połącz skórzane spodnie z podkoszulkiem bez rękawów, który pomoże wyeksponować tatuaże. Srebrny łańcuch i gruba bransoleta lub zegarek to idealne akcesoria do tego zestawu. Nie zapomnij o okularach, dzięki którym będziesz wyglądać  oryginalnie i tajemniczo. Buty na białej podeszwie to must have tego sezonu. W takiej stylizacji możesz pojawić się nie tylko na koncercie rockowym, ale również na imprezie w klubie lub prywatce u znajomych.

skórzane spodnie

Slash

Skórzane spodnie – modne stylizacje gwiazd

Panom, którzy lubią być w centrum uwagi, proponujemy klasyczną stylizację z odrobiną luzu i gwiazdorskiego blasku. Lenny Kravitz doskonale wie, jak wyróżnić się z tłumu. Skórzane spodnie połączył on z elegancką czarną marynarką, białym podkoszulkiem i butami w kolorze złotym. Kilka złotych łańcuszków oraz kolczyków to propozycja dla panów, którzy nie boją się eksperymentów z biżuterią. Okulary z przyciemnianymi szkłami są w tym wypadku niezbędne! Zbyt duża ilość błyskotek może oślepić nie tylko otoczenie, ale również ciebie samego!

Jak nosić skórzane spodnie

Lenny Kravitz

Brad Pitt to mężczyzna, który pomimo mijającego czasu wygląda świetnie w każdym wydaniu. Aktor doskonale potrafi wychwytywać modowe trendy i prezentować je w intrygujących zestawach. Skórzane spodnie połączył on z butami, podkoszulkiem oraz marynarką w tym samym kolorze. Okulary typu aviator dodają charakteru temu nieskomplikowanemu zestawowi, który przypadnie do gustu mężczyznom skrytym i sentymentalnym o artystycznej duszy.

skórzane spodnie jak nosić

Brad Pitt

Komponując jesienną stylizację, warto zapoznać się z ofertą popularnych butików i przyjrzeć się kolekcjom znanych projektantów. Ochnik proponuje połączenie czarnych skórzanych spodni ze skórzaną kurtką w tym samym kolorze. Versace natomiast stawia na brąz. Oprócz skórzanych spodni i kurtki proponuje torbę w tym samym odcieniu. Zasada jest jedna: nie łączymy czerni z brązem.

Wielbiciele ekologii docenią fakt, że coraz więcej projektantów wykorzystuje materiały skóropodobne. Matowe spodnie marki Universum prezentują się znakomicie zarówno w kolorze czarnym, jak i brązowym, srebrnym oraz metalicznym. Ponadto gwarantują one wygodę i komfort noszenia.

Każdy mężczyzna może stworzyć ciekawy outfit na bazie skórzanych spodni. Wystarczy tylko dopasować ten trend do własnego stylu. Jeżeli chcesz poeksperymentować z modą, zasięgnij porady style coacha, który podpowie ci, jak połączyć ze sobą konkretne motywy i dobierze odpowiednie ubrania idealnie pasujące do twojej sylwetki.