3 lipca 2015r. o godz.12.00 w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach odbył się wykład Agnieszki Świst-Kamińskiej.

Właścicielka Szkoły Męskiego Stylu wyjaśniła, jaką rolę w kreowaniu wizerunku pełni style coaching oraz jak ważny i przyszłościowy na polskim rynku jest zawód coolhuntera. Wykład cieszył się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Cieszy nas fakt, iż młodzi ludzie pragną kształcić się oraz zasięgać wiedzy u pierwszej w Polsce coolhunterki i style coach. Dziękujemy za wszystkie pytania, które napływają do nas po jej wystąpieniu.

W związku z dużym zainteresowaniem wykładami przypominamy, że prowadzimy nabór na Letnie Studium Stylizacji, które odbywa się w czasie wakacji na terenie całej Polski.