fot. East News

Wśród wiosenno-letnich trendów mamy totalną nowość. A mianowicie ubrania z siatkowego materiału i dzianiny ręcznie robionej na drutach. Dodają one odrobiny lekkości. Jak przemycić ten trend w codziennych stylizacjach?

Trendy wiosna-lato 2019: ubrania z siatki

Rybackie sieci zarzucili w tym sezonie m.in. Louis Vuitton, Dior, 3.1 Phillip Lima. Pojawiły się srebrne nici, metalowa sieć, siatkowe sukienki, a także dzianinowe ręcznie dziergane spódnice, swetry i sukienki. Te ostatnie mogliśmy zobaczyć w kolekcji Soni Rygiel oraz Victorii Beckham. Ubrania z siatki dostępne są przede wszystkim w stonowanych kolorach – biel, czerń, beże.  Na plaże czy weekend nad jeziorem możesz śmiało założyć siateczkową sukienkę na strój kąpielowy. W mieście pamiętaj, aby nosić warstwowo np. na top. Siatka świetnie sprawdzi się w sportowym stylu. Krótkie topy, koszulki czy sukienki z elementami siatki to strzał w 1. Do tego sneakersy i plecak lub torebka typu worek. Wciąż popularnością cieszą się koszulki w koszykarskim stylu.