Wśród trendów na wiosnę i lato 2019, nie można pominąć kolorowych garniturów. królowały na wybiegach. jak je nosić, by wyglądać stylowo?

Trendy wiosna-lato 2019: kolorowe garnitury

Damski klasyczny garnitur wcale nie musi być nudny i kojarzyć się z ponurym garniturem do pracy. Projektanci udowodnili to już nie raz. W tym roku stawiają na wyraziste barwy. Kolorowe garnitury pojawiły się na wybiegach  Celine, Alexander Mcueen, Versace – model w kratę, Boss, Carolina Herrera, Michael Kors czy Etro. Kolorowe garnitury robią stylizację, więc warto postawić na proste kroje. Jeśli lubisz odważne propozycje, ten trend jest dla Ciebie! Takie garnitury świetnie sprawdzą się w total looku. Dla Pań, które lubią bawić się modą, polecamy fuksję. W takim zestawie będziesz prezentować się fenomenalnie! Zainwestuj również w damski garnitur w kolorze słonecznej żółci. Pamiętaj jednak, że to trudny kolor i nie każdy wygląda w nim dobrze. Bliższy jest Ci styl romantyczny? W takim razie postaw na pastelowy garnitur, a do tego dodatki w bieli lub innej, pastelowej barwie.