Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wypowiedziała się jako ekspertka dla Trójmiasto Deluxe. Style Coach mówiła o o trendach w modzie na nadchodzący sezon. Cały artykuł możecie przeczytać na stronie Trójmiasto.

„Wiosną i latem powrócimy do sentymentalnych lat 90. Wciąż modny będzie jeans, a dokładnie sprany jeans. U Isabel Marant pojawiły się nie tylko sukienki z dżinsu, ale także kozaki. Zamiast rurek warto postawić na popularne „mom jeans”. Karl Lagerfeld i Pierpaolo Piccioli lansują duże kapelusze, które stanowią świetne uzupełnienie stroju, a do tego chronią głowę. Wśród dodatków prawdziwym hitem są frędzle i pióra. Nie muszą być inspirowane stylem boho czy rodem z Dzikiego Zachodu. Frędzle można było zaobserwować na pokazie Gucci oaz Celine. Nie zabraknie również kokard w rozmiarze XXL, uszytych z tego samego materiału, co reszta ubrania lub dobrane w kontraście. Wiosną i latem warto postawić na błysk. I wcale nie na wieczorowe kreacje, ale na co dzień. Warto również postawić na kolor, a przede wszystkim kolorowe garnitury, które nie będą tak nudne jak te biurowe.  Trendy w modzie męskiej to połączenie klasyki z nowoczesnością. Niekwestionowanym liderem jest, jak w modzie damskiej, dżins. Nie zabraknie również połysku, śmiałych wzorów i kolorów, a także inspiracji sportowych i high-tech. Wśród wiosennych okryć wierzchnich nie obejdzie się bez bomberek. Panowie noszą również koszule, ale o nieszablonowym kroju. Świetne propozycje pokazał Alexander McQueen, gdzie rękawy koszuli są długie, a mankiety szerokie. Męskie trendy skupiają się przede wszystkim wokół kolorów takich jak fiolet, błękit, beż, żółty, a także szałwia.”

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.