Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wypowiedziała się jako ekspertka dla Trójmiasto Deluxe. Style Coach mówiła o gadżetach inspirowanych whisky. Cały artykuł możecie przeczytać na stronie Trójmiasto.

Whisky, oznaczająca „wodę życia”, to alkohol, który bez wątpienia kojarzy się z napojem prawdziwego gentlemana. Towarzyszy najsłynniejszym bohaterom filmów i książek. Sztuka picia whisky polega na degustowaniu i delektowaniu się nie tylko smakiem, ale i barwą oraz zapachem. Wśród praktycznych i stylowych akcesoriów, które przypadną do gustu każdemu wielbicielowi whisky, wyróżniamy karafkę. Dobrze, aby była z grawerem, który nada indywidualny charakter. Nie można pominąć kamieni, które wykonane są ze specjalnego materiału, jakim jest steatyt, dzięki czemu mogą magazynować i przechowywać temperaturę z otoczenia przez długi czas. Dodatkowo nie wchłaniają zapachów jak lód.”

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.