fot. East News

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że grochy wracają do łask co kilka sezonów. Tej wiosny i tego lata to absolutny hit! Grochy, groszki, kropki, kropeczki nosimy na wszystkich elementach garderoby.

Trendy wiosna-lato 2019: grochy

Głównie kojarzone z dziewczęcym wdziękiem, obecnie mają być przede wszystkim dostojne. Stawiamy na stonowaną kolorystykę czyli czerń-biel oraz biel i beż. Modne będą sukienki, garnitury oraz garsonki. Grochy pojawiły się m.in. u Caroliny Herrera, Dolce & Gabbana. Postawiły na nie również takie marki jak Burberry, Escada i Mother of Pearl.

Z czym nosić ubrania w grochy?

Ubrania w grochy nosimy na wiele sposób. Warto jednak pamiętać o kilku zasadach. Drobne Panie wybierają małe kropki, a Panie okrąglejsze – większe. Nie musimy bać się łączyć grochów na kilku elementach odzieży, ale róbmy to z umiarem, rozważnie i przede wszystkim zachowajmy przy tym proporcje. To samo tyczy się łączenia groszków z innymi printami. Sukienkę w grochy warto połączyć z jeansową kataną. To idealny outfit na co dzień. Do tego sandałki lub dla fanek sportowego stylu – trampki, które nadadzą luźny charakter. Biała koszula w czarne kropki to świetna propozycja do pracy. Dobrze komponuje się z cygaretkami czy spodniami w kant. Do tego szpilki i elegancka torebka.

Trendy wiosna-lato 2019: grochy – jak je noszą blogerki?

Kinga z bloga jointyicroissanty postawiła na spódnicę w czarno-białe kropki, do tego skórzana ramoneska i stylowe okulary. Aby przełamać kolorystyczny duet, wybrała niebieskie czółenka z kokardką. To świetne połączenie dziewczęcego i rockowego stylu. Natomiast Sandicious wybrała piękną bluzkę z odkrytymi ramionami w beżowo-czarne kropki. Do tego ołówkowa spódnica i sandały na grubszym obcasie. W takim zestawie śmiało można wybrać się na randkę czy wieczorne wyjście ze znajomymi.