Moda na nietuzinkowe rękawy zaczęła się już kilka sezonów temu. Bez wątpienia przed długi okres królowały rozkloszowane, które pokochali projektanci i miłośniczki mody na całym świecie. W tym sezonie królują bufiaste rękawy.

Trendy wiosna-lato 2019: bufiaste rękawy – z czym nosić?

Nie da się nie zauważyć, że wiosną i latem 2019 możemy zauważyć trendy, inspirowane latami 80. W tym szalonym klimacie nie mogło zabraknąć bufiastych rękawów, które ożywią nawet najprostszą stylizację. Pojawiły się w kolekcjach m.in. Dolce&Gabbana, Balmain, Marc Jacobs, Celine, a także GucciDla fanek stylu retro, polecamy sukienkę w grochy z obszernymi bufkami przy ramionach. Lubisz elegancki styl? W takim razie zwykłą, białą koszulę zamień na model z bufiastymi rękawami. Do tego beżowe lub czarne spodnie i lakierowane szpilki. Niech całość uzupełni modna kopertówka. Będziesz wyglądać zjawiskowo! Świetnie sprawdzi się również krótki top w kwiaty z bufiastymi rękawami, a do tego jeansowa spódnica lub szorty. Taki look uzupełnij slip-onami lub białymi trampkami

Magda z bloga Minimalissmo postawiła na piękny, włoski komplet z lekko bufiastymi rękawami. Do tego piękne sandały. Natomiast Sandra z bloga Sandicious wybrała piękną, letnią sukienkę z bufkami.