Szkoła Damskiego i Męskiego Stylu miała przyjemność uczestniczyć w czwartym finale plebiscytu Cumulusy, , organizowanego dla najlepszych sportowców lotniczych. Gala odbyła się 2 lutego w Gdynii, w hotelu Courtyard by Marriott. Podczas gali sportowcom przyznaje się statuetki: błękitne Cumulusy, a także brązowy, srebrny i złoty, dla grup z kraju, jak i z zagranicy. Złotego Cumulusa zdobył Andrzej Sołtyk, srebrnego Sebastian Komora i Bartosz Kończalski. A brązowego Adam Pupek i Piotrek Kozikowski. Na Gali pojawiła się m.in. Miss Polski, Nie zabrakło również sportowców z innej branży m.in. Jerzego Dudka.

Na stronie organizatora możemy przeczytać informację: „Nie wszyscy o tym wiedzą, ale wielu Polaków to uznawani na całym świecie, niekwestionowani Mistrzowie w różnych dyscyplinach sportów lotniczych. Organizując plebiscyt Cumulusy chcemy docenić Ich talent, pasję, ambicję, sportowe zacięcie, konsekwentny trening i najwyższej klasy umiejętności lotnicze. Pragniemy też podziękować Im za pełne zaangażowanie i nieustępliwą walkę podczas zawodów, za niesamowite emocje, jakie dzięki Nim przeżywamy, a także za godne reprezentowanie Polski i zdobyte trofea w sezonie 2018.”

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.