Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Chcesz w tym roku zaskoczyć swoją ukochaną? Przedstawiamy 5 sposobów na udane Walentynki!

1.Nie planuj nic na ostatnią chwilę

Najważniejsza zasada – nie planuj nic na ostatnią chwilę! Wiemy dobrze, że spontaniczne wypady to super sprawa, ale jeśli na co dzień pracujecie i macie natłok obowiązków, to lepiej zaplanować ten dzień. Wybierz miejsce, w którym spędzicie Walentynki, zarezerwuj ewentualnie miejsce w restauracji. W tym dniu nie tylko Wy świętujecie, więc będzie tłoczno. Jeśli macie dzieci, koniecznie załatw opiekunkę.

2.Prezenty

Nie zapomnij o prezencie dla ukochanej! Jeśli zabierasz ją w jakieś miejsce, postaw na drobiazg, który będzie dopełnieniem. jeśli zostajecie w domu, wysil się. Pamiętaj jednak, że nie liczy się cena prezentu, a dopasowanie go do osobowości Twojej ukochanej. Jeśli lubi aktywnie spędzać czas, zamiast bransoletki, zabierz ją np. na łyżwy, narty itd. Jeśli potrzebny jej relaks, to bardziej ucieszy się z wizyty w SPA, niż kolejnej torebki w szafie.

3.Dobry humor

Dobry humor to podstawa! Jeśli macie ciężkie dni w pracy, odłóżcie to na bok i nie pozwólcie zepsuć tego dnia. Odprężcie się i cieszcie się sobą. Macie wykorzystać ten dzień na maksa dla siebie!

4.Relaksujący masaż

Masaż to absolutnie obowiązkowy punkt podczas Walentynek. Jeśli spędzacie je w domu, przygotuj wcześniej mini SPA domowe – przygotuj kąpiel, stanowisko do masażu. Nie zapomnij o płatkach róż i świecach, aby był niesamowity klimat. A jeśli spędzanie ten dzień poza domem, znajdź chwilę na masaż, jak wrócicie np. z kina. To będzie idealne zakończenie dnia!

5.Liczycie się tylko WY!

W ten zień zapomnicie o wszystkim, co Was otacza. Liczycie się tylko Wy. celebrujcie każdą chwilę, a na pewno zaliczycie dzień do udanych. Nie zapomnij o lampce szampana 🙂