Już jutro walentynki, a Ty nie masz prezentu dla swojej ukochanej? Nie panikuj! Dziś przedstawiamy pomysły na prezenty na ostatnią chwilę.

5 pomysłów na walentynkowe prezenty na ostatnią chwilę

1.Lodowisko

Lubicie aktywność fizyczną? W takim razie wybierzcie się na lodowisko! Po godzinnej przejażdżce, pójdzie do jakieś restauracji na obiad czy kolację.

2.Kino

Nie masz pomysłu na prezent? Wybierz seans filmowy – sprawdzi się zawsze! Każda okazja jest dobra, aby obejrzeć fajny film.

3.Walentynki w domu

Wolisz spędzić ten dzień w domu? W takim razie przygotuj się. Wybierz 2-3 filmy, które obejrzycie, kup dobre wino i zrób pyszną kolację. Nie zapomnij o świeczkach i płatkach róż, które zrobią klimat.

4.Prezenty marzeń

Twoja luba lubi wyzwania? Postaw na ekstremalny prezent, który zakupisz jednym klikiem. o wyboru masz m.in. przejazd rajdowym samochodem, lot widokowy. Możesz także wybrać prezent związany z zainteresowaniami np. kurs makijażu, którą my oferujemy. Więcej informacji znajdziesz na prezentmarzen.

5.Wieczór gier lub karaoke

Walentynki możecie spędzić  również ze znajomymi parami, zaproś ich do siebie i urządźcie wieczór gier lub karaoke. Będzie miło i zabawnie.