Oprócz ubioru i makijażu, niewątpliwie ważna jest fryzura, która uzupełnia nasz wizerunek. Jakie są najmodniejsze fryzury na ten sezon?

Upięcia

Absolutnym hitem są upięcia. Modny kucyk, koński ogon i kitka, ale przede wszystkim na czubku głowy! Za co lubimy takie upięcia? Przede wszystkim za to, że odmładzają. Kucyk na czubku głowy niewątpliwie doda dziewczęcego uroku i wdzięku. Może być on dopracowany lub upięty niedbale, tym samym tworząc tzw. artystyczny nieład.

źródło: pinterest.com

Platyna

Platyna wraca ponownie do łask! W tym roku to absolutny hit sezonu. Pamiętaj jednak, że platyna to dość trudny kolor. Nie zawsze skończy się na jednej czy dwóch wizytach u fryzjera. Zanim osiągniesz zamierzony efekt, musisz przygotować się na kilka wizyt w salonie fryzjerskim. Ten kolor również nie pasuje do każdego typu urody.

źródło: pinterest.com

Fryzura Pixie

Krótkie fryzury cieszą się popularnością już od dawna. W tym sezonie serce celebrytek zdobyła fryzura Pixie – to krótkie cięcie z dłuższą grzywką z przodu, modne w latach 60-tych. I choć wydawać by się mogło, ze to prosta fryzura, to można ją stylizować na wiele sposobów – podgolić boki, pofalować grzywkę lub zaczesać włosy do tyłu, uzyskując przy tym różne efekty.

źródło: kobieta.pl

Prosta grzywka

Prosta grzywka to jeden z trendów tego sezony. Nie łatwo ją uzyskać, ale robi wrażenie i jest niezwykle efektowna. Możesz ją lekko potargać.

źródło: pinterest.com

Blunt bob

Nie ma wątpliwości, że blunt bob to najmodniejsza fryzura tego sezonu! Główną zasada tej fryzury jest to, ze włosy muszą tworzyć prostą i zdecydowaną linie. Są obcięte równo, dokładnie tak jakby ktoś je uciął prosto tępymi nożyczkami. I choć fryzura może wyglądać dość kanciasto, to jest naprawdę efektowna. Fryzura ta najlepiej prezentuje się na włosach krótkich oraz półdługich. Sprawdzi się u pań, które mają cienkie włosy, bowiem optycznie zagęszcza je i dodaje objętości.

źródło: pinterest.com