Suplementy diety to bez wątpienia dobre wsparcie dla naszego organizmu. Pomagają one zapewnić odpowiednią dawkę witamin czy minerałów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Ostatnio popularnością cieszy się kolagen, po który kobiety colraz częściej sięgają. My pod lupę wzięłyśmy Collagen Noble Health.

Collagen Noble Health

Od producenta

Collagen firmy Noble Health jest źródłem łatwo przyswajalnych białek kolagenowych, które są budulcem proteinowej siatki napinającej skórę. Bioaktywny kolagen zawarty w tabletkach odbudowuje białko w komórkach całego organizmu. Pozwala spowalniać proces starzenia się skóry. Wpływa na jej strukturę, poprawia elastyczność i nawilżenie.
Collagen zawiera naturalny kolagen rybi morski, który uznany jest za najskuteczniejszy i najbardziej zbliżony swoją formułą do ludzkiego kolagenu, dzięki czemu jego stosowanie przynosi tak rewelacyjne efekty już w pierwszych tygodniach stosowania. Collagen Noble Health dostarcza organizmowi kolagenu, białka które jest kluczowym budulcem tkanki łącznej (skóra i kości). Wewnętrzna warstwa skóry zawiera dużą ilość kolagenu we włóknach, które są odpowiedzialne za elastyczność i strukturę skóry. To jeden z najważniejszych komponentów tworzących od 70 do 80% warstwy skóry.

Piękna skóra, włosy i paznokcie.
Mocne stawy i ścięgna.
KOLAGEN BUDUJE MIĘŚNIE I WYGŁADZA ZMARSZCZKI PODCZAS SNU.
WIDOCZNE EFEKTY W PIERWSZYCH TYGODNIACH KURACJI.
Największa na rynku dawka naturalnego kolagenu w jednej tabletce.

Składniki aktywne:

Jak stosować?

W opakowaniu jest 90 tabletek. Należy spożywać dziennie 4 tabletki – 2 rano i 2 wieczorem.Tabletki są bardzo łatwe do przełykania i smakiem również znośne.

Działanie:

Tabletki świetnie wpływają na stan skóry, włosów i paznokci. Aby uzyskać efekt, który nas w pełni zadowoli, należy regularnie stosować suplement i to nie tylko przez jeden miesiąc,a  przez minimum 3. Choć efekty są zauważalne już po stosowaniu jednego opakowania, to my polecamy przedłużyć suplementacje. Dzięki temu, będziecie bardziej zadowolone z działania suplementu.