Nie ma wątpliwości, że każdy Pan lubi dobrze pachnieć. Odpowiednio dobrane perfumy to klucz do sukcesu. Nie tylko kojarzą się z przyjemnym zapachem, ale również są odzwierciedleniem charakteru i podkreślają wizerunek. Dziś pod lupę bierzemy perfumy VABUN Radosław Majdan oraz żel pod prysznic, który utrwala działanie perfum.

Perfumy dla mężczyzn – jak wybrać?

Nie ma możliwości sprawdzenia wszystkich zapachów w perfumerii, aby znaleźć ten najlepszy. Niestety po przetestowaniu kilku z nich, zmysły zarzynają się tępić, a wrażenia mieszają się. Decydując się na zakup perfum, należny przyjść przygotowanym. Zanim wyjdziesz z domu, określ czego potrzebujesz – porę dnia, okazję, intensywność, a także tzw. „ciężar”. Warto również wziąć pod uwagę porę roku, ponieważ latem wybiera się zazwyczaj lekkie i świeże, cytrusowe, a zimą nieco mniejsze i korzenne. Wybierając zapach, postaw na te nuty, które pozytywnie Ci się kojarzą i nie drażnią. Absolutnie zrezygnuj z zakupu perfum, tylko dlatego, że jest na nie moda i szał. Zapach ma Ci się podobać, odzwierciedlać Twój wizerunek i charakter, a nie być, bo jest modny.

Perfumy dla mężczyzn – VABUN Radosław Majdan Pako Lorente

To propozycja dla Panów, którzy żyją chwilą, nie boją się realizować swoich pragnień i mają niezawodny instynkt, zamknięta w pięknym, czarnym flakonie. Perfumy VABUN Radosław Majdan to bardzo trwała elegancka, męska kompozycja. Idealnie łączy w sobie energetyczny aromat owoców, ostrą nutę mięty, rześką woń grejpfruta i szczyptę aromatycznego cynamonu.

Perfumowany żel Vabun Sport

Żel pod prysznic dla mężczyzn przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji ciała. łączy w sobie delikatne nuty kardamonu, sandałowca, kolendry i piżma. Zawarte w nim składniki dodają energii i charakteru, do stosowania w domu i poza nim, np. po zajęciach na siłowni. Bardzo trwały, elegancki, utrzymuje się na skórze kilka godzin. Produkt przetestowany dermatologicznie, pH przyjazne skórze.