Drodzy Czytelnicy i Drogie Czytelniczki!

Od dziś znajdziecie nasze usługi na stronie prezentmarzen.com. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowe prezenty, które z pewnością zachwycą Waszych bliskich. Mamy coś zarówno dla Pań, jak i dla Panów. Dzięki temu możecie zrobić upominek dla całej rodziny! 🙂 Oto nasze propozycje:

Nauka makijażu

Twoja siostra, mama, córka lub przyjaciółka  marzy o byciu makijażystką? Możesz pomóc spełnić marzenie, wybierając dla niej naukę makijażu! Dzięki temu, zdobędzie podstawową wiedzę z zakresu make-up.

Makijaż ślubny

Wasi znajomi się zaręczyny? A może to Wy już niedługo staniecie na ślubnym kobiercu i powiedzie „Tak” na zawsze? Ślub to wydarzenie, podczas którego musicie poczuć się wyjątkowo! W tym dniu warto również wyglądać niecodziennie i zjawiskowo. Dlatego mamy dla Was makijaże ślubne. Odpowiednio dobrany i starannie wykonany make-up dopełni ślubną stylizację Panny Młodej.

Stylizacja męska ślubna

Ślub to niewątpliwie jedno z najbardziej wyjątkowych wydarzeń w zżyciu każdej Pary Młodej. Wymaga odpowiedniego przygotowania oraz stroju! Żenisz się, a nie wiesz jak wybrać garnitur? Skorzystać z porady Style Coach. Podczas zakupów, skomponujecie razem ślubną garderobę, dopasujecie garnitur, dodatki zgodnie z obowiązującymi trendami. Dodatkowo uzyskasz porady fryzjerskie i kosmetyczne. Ślub czeka Twojego brata, ojca, syna lub przyjaciela? Podaruj mu taki prezent. Z pewnością będzie Ci wdzięczny za pomoc!

Stylizacja męska biznesowa

Na wizerunek biznesowy składa się m.in. wygląd. Pod jego pojęciem znajduje się odpowiednio dobrany strój, który ma za zadanie podkreślić pozycję społeczną, ma być prawdziwy, schludny i spójny. To jak nas postrzegają inni jest niezwykle istotne w biznesie. Jeśli chcesz wykreować swój biznesowy image, ten prezent jest dla Ciebie idealny. Podczas zakupów ze Style Coach, dopasujecie garderobę, która będzie współgrać z Twoim charakterem, pozycją. Pozwoli to na zbudowane pewności siebie w kontaktach biznesowych oraz wywrzeć dobre wrażenie na partnerach. Taki voucher warto podarować również komuś bliskiemu, kto marzy o odświeżeniu biznesowego wizerunku. Może masz kogoś takiego?

Jak zamówić prezent?

Zamówienie jest banalne! Wystarczy wybrać prezent  na stronie https://prezentmarzen.com/szkola-meskiego-i-damskiego-stylu/ i kliknąć „kup teraz” lub skontaktować się telefonicznie z portalem Prezent Marzeń, by zyskać coś wyjątkowego w te Święta i nie tylko.