Nie ma wątpliwości, że kobiety oprócz błyskotek lubią zapachy. Jeśli zastanawiasz się co kupić mamie, siostrze czy najlepszej przyjaciółce, to mamy dla Ciebie rozwiązanie – perfumy VABUN for Lady.

Pomysł na świąteczny prezent dla kobiety: perfumy

Sprawdzone zapachy, zamknięte w gustownych butelkach to bez wątpienia jeden z najlepszych pomysłów dla najbliższych. Zanim jednak zdecydujesz się na taki upominek, upewnij się, jakie perfumy używa osoba, której je podarujesz. Każdy ma inne gusta w kwestii zapachu. Jeśli nie wiesz, zerknij na półkę w łazience lub zacznij temat perfum. np „widziałam ostatnio nowe perfumy o kwiatowych nutach. Lubisz takie? Bo ja tak!”.

VABUN for Lady N°5

Vabun for Lady N°5 to perfumy, które łączą w sobie świeżość oraz kwiatowo-drzewne aromaty. Zamknięte są w szykownym, szklanym flakonie, który zachwyca swoim designem. Ponadto, są zapakowane w miłe dla oka pudełko w kolorze różowym. To zapach, który śmiało możesz podarować kobietom o romantycznej i marzycielskiej duszy. Zapach jest mocny, ale nie ciężki. Wyczuwa się go już po jednym psiknięciu. Po chwili pojawia się wyrazistość oraz dziewczęcy urok. Zapach jest uwodzicielski i zmysłowy.  Perfumy charakteryzują się dobrą trwałością. Bez problemu zapach utrzymuje się przez cały dzień. Producent opisuje je następująco:

Perfumy Vabun for Lady. No.5 są dla kobiet, które lubią czuć się kobieco, elegancko, wiedzą co chcą osiągnąć w życiu. Nie są to perfumy na codzienne wyjścia, lecz na szczególne okazje. Cechą charakterystyczną Vabun No5 jest świeży, bardzo zmysłowy zapach, który utrzymuje się na skórze przez długi czas. Połączenie akcentów kwiatowych z drzewnymi to mieszanka godna prawdziwej gwiazdy. Woń jest bardzo intensywna, wyrazista, i przede wszystkim długo wyczuwalna. Takie perfumy idealnie nadają się na wyjścia, ale miło jest czuć je na sobie również każdego dnia. Ich zapach doda każdej kobiecie pewności siebie. Przyciągają do siebie swoim zapachem – subtelnym, wyczuwalnym, ale nie nachalnym.”

Typ: kwiatowo-drzewny.

Nuta głowy: bergamotka, liczi.
Nuta serca: drzewo różane, róża.
Nuta bazy: kamelia, nuty drzewne.

Vabun for Lady to idealna propozycja dla Pań, które lubią połączenie nut kwiatowych i drzewnych. To niezwykle subtelne, ale i kobiece połączenie. Powoli uwalnia nuty zapachowe, dzięki czemu zapach jest wyjątkowy i utrzymuje się długo na ciele. Jeśli osoba, którą chcesz obdarować, lubi takie połączenie, to będzie to strzał w 10!