Trendy w modzie męskiej, jak i damskiej, zmieniają się co sezon. Jednakże są elementy odzieży, które stanowią pozycję obowiązkową w męskiej garderobie niezależnie od obecnie panujących trendów. Co do nich należy?

Must have na jesień i zimę w męskiej garderobie:

1.Skórzana kurtka

Skórzana kurtka to pozycja obowiązkowa w szafie każdego mężczyzny. Modna od zawsze i nic nie wskazuje na to, że kiedykolwiek wyjdzie z mody. Najlepiej sprawdzi się kurtka w kolorze czarnym, bowiem jest uniwersalna i pasuje do wszystkiego. Dla fanów skórzanych kurtek, polecamy także brąz. Śmiało można je nosić w stylu rockowym, na sportowo.

2.Płaszcz

Podstawą jesiennej, męskiej garderoby jest płaszcz. Idealnie dopełnia prosty, elegancki styl oraz wytworny garnitur. Model i kolor to kwestia indywidualna.

3.Dopasowany garnitur

W szafie nie może zabraknąć również garnituru, który stanowi must have każdego prawdziwego gentelmana. W szafie powinien wisieć przynajmniej jeden idealnie skrojony garnitur. Jesienią warto postawić na tweedowy garnitur – ciepły i stylowy.

4.Szal

Szal nie tylko pełni funkcję ochrony przed zimnem i wiatrem, ale jest również fantastycznym dodatkiem, który uzupełni każdą stylizację. Tym bardziej, że istnieje mnóstwo możliwości wiązań.

5.Golf

Golf powrócił do łask już kilka sezonów temu, tym samym stał się nieodłącznym elementem męskiej garderoby. Sprawdzi się zarówno w casualowych, jak i nieco bardziej eleganckich zestawach.

6.Bomberka

Bomberka to idealna propozycja dla Panów, którzy lubią nieco luźniejszy krój. Ta uniwersalna, prosta kurtka nie tylko jest dobra na chłodniejsze dni, ale świetnie się prezentuje.