Zwierzęce printy po raz kolejny wróciły do łask. Pojawiają się już niemalże w każdym jesienno-zimowym sezonie. Jak je nosimy w tym roku?

Trendy jesień-zima 2018/2019: zwierzęce wzory

W tym sezonie nie zabrakło cieszących się wciąż popularnością płaszczy w panterkę lub cętki innych kotów. Te okrycie wierzchnie pojawiło się w kolekcji Calvina Klein’a, Givenchy oraz Vicotrii Beckham. Płaszcz sam w sobie jest efektowny, dlatego najlepiej sprawdzi się w połączeniu z klasycznymi elementami garderoby w stonowanych odcieniach. Warto również zaopatrzyć się w sukienkę zwierzęce wzory.

W projektach Saint Laurent Paris pojawiła się sukienka- zebra, która zachwyciła miłośniczki mody na całym świecie. Pamiętaj, aby nosić jeden element w zwierzęcy printy. Postaw na marynarkę w zebry. Świetnie sprawdzi się z klasycznymi, czarnym rurkami oraz sztybletami. To idealny zestaw na co dzień lub wypad z przyjaciółką na zakupy.

Wśród zwierzęcych wzorów nie zabrakło printów imitujących skórę węża! To propozycja dla odważnych pań, które uwielbiają bawić się modą. Faktura wężowej skóry jest dośc intensywna, dlatego nie jest łatwa w noszeniu. Jesienią i zimą świetnie sprawdzi się elegancka koszula we wzór wężowej skóry, która idealnie będzie komponować się z jeansami oraz botkami. W chłodniejsze dni postaw na golf w ten deseń. Wybierz do niego minimalistyczne i klasyczne ubrania. Staraj się unikać zestawień z kolorami i innymi wzorami. Sama skóra węża jest intensywna i nie potrzebuje żadnych mocnych dodatków. Na imprezę wybierz spódniczkę mini i dobierz do niej czarny, satynowy top. Do tego botki na szpilce. Będziesz wyglądać zabójczo!