I choć niedawno przywitaliśmy lato, dziś przygotowujemy się już do jesieni, która nadchodzi wielkimi krokami. Jakie kolory będą dominować w tym sezonie? Zobaczcie sami.

Bordo

Bordo to bez wątpienia kolor, który kojarzy nam się z jesienią i nie może go zabraknąć. W tym sezonie stawiamy na głębokie bordo o odcieniu pantone 19-1536, któy nazywa się Red Pear, czyli czerwona gruszka. Jest soczysty, pyszny i głęboki. Z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom intensywnych barw.

fot. East News

Czerwień

Kolejny kolor to czerwień, a dokładnie Valiant Poppy. To odcień dla odważnych, którzy lubią wyróżniać się z tłumu. Czerwień ta pojawiła się w kolekcjach Hermesa oraz Lanvina.

fot. East News

Żółty

Kolejna jesienna barwa? Ceylon Yellow czyli wersja zgaszonego słońca. Pojawiła się na sukienkach, płaszczach i spodniach. My jesteśmy oczarowane!

fot. East News

Ultra Violet

W tym sezonie również modny jest ultra violet – głęboki i nasycony odcień fioletu. Według Pantone to barwa, która wyraża kreatywność i wyobraźnię. Natomiast jej black pokazuje dopiero to, co przed nami.

fot. East News

Oliwka

Jesień to również oliwka, czyli barwa idealna dla fanów kolorów ziemi. W tym sezonie najmodniejszy będzie Martini Olive, najsłynniejsza oliwka, znana z drinka Jamesa Bonda. Kolor pojawi się na dzianinowych sukienkach, a także i spodniach, płaszczach i kurtkach.

fot. East News

Nowa biel

Biel jesienią i zimą? Oczywiście, że tak! Dla fanów tego koloru mamy dobrą wiadomość. W tym sezonie popularnością cieszyć się będzie tzw. nowa biel, nieco chłodniejsza od klasycznego kremu. Świetnie komponuje się z lodowymi pastelami, brązem, a także grafitem.

fot. East News

Nie zabraknie również granatu, który stał się alternatywą dla czerni. Wciąż modne są odcienie szarości, które znajdziemy na każdym elemencie garderoby. Zostają z nami również ciepło przyjęte metaliczne barwy, więc W naszych szafach koniecznie zróbmy miejsce na metalizowane skóry i błyszczącą satynę oraz velvet.