Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na upominek dla swojej drugiej połówki, postaw na.. słodkości od Chocolissimo. Przez żołądek do serca – prawda?

Może się wydawać, że bombonierka to zbyt typowy pomysł na prezent, po który sięgamy w ostateczności. jednak spersonalizowana czekolada czy oryginalna figurka z czekolady sprawia, że słodkie prezenty wcale nie muszą być banalne i nudne!

Dzień Chłopaka to święto, które obchodzi każdy facet, niezależnie od wieku. Dlatego warto w tym dniu podarować mu choćby drobiazg i podziękować za to, że jest. Bardzo fajny pomysł stanowią gadżety z czekolady. Na stronie Chocolissimo znajdziecie m.in. czekoladowy telefon komórkowy, pada z czekolady czy smartphone. To idealna propozycja dla fanów technologii. Jeśli Twój mężczyzna ma zamiłowanie do motoryzacji, koniecznie zdecyduj się na czekoladowy samochód np. Portsche Carrera. Dla fana muzyki sprawdzą się tafle w formie płyt winylowych. A dla prawdziwego miłośnika sportowego szaleństwa Chocolissimo przygotowało zestaw piłkarski, czekoladowy korki. Nie zapomnij również o słodkim, czekoladowym telegramem z napisem np. „be my superman”. To przesłodkie, prawda?