Style Coach i Cool Hunter, Agnieszka Świst-Kamińska, po raz kolejny wypowiedziała się jako ekspertka dla Trójmiasto Deluxe. Style Coach mówiła o trendach w męskiej modzie ślubnej. Cały artykuł możecie przeczytać na stronie Trójmiasto.

„Choć wydawać by się mogło, że męska moda ślubna nie zmienia się tak szybko jak damska, to garnitury, które były modne jeszcze kilka lat temu, nie mają wiele wspólnego z tymi, które lansowane są dzisiaj. Panowie coraz częściej rezygnują z klasycznych garniturów na rzecz zabawy z kolorem. Oczywiście należy pamiętać, że ubiór zależy przede wszystkim od stylu uroczystości. Inaczej pan młody ubierze się, jeśli jest oprawa balowa, inaczej na zwykłe polskie wesele i jeszcze inaczej, gdy para młoda zdecyduje się na imprezę tematyczną. Jedynym wspólnym mianownikiem jest idealnie skrojony i dopasowany garnitur. Przede wszystkim, obowiązkowym dodatkiem do koszuli ślubnej są spinki do mankietów, kolorystycznie dobrane do zegarka i obrączki. Krawat musi współgrać z marynarką – jeśli ma wąskie klapy, należy wybrać wąski model. Gdy garnitur ma szerokie klapy, krawat powinien być szerszy. Dodatek może również stanowić zegarek, który podkreśla indywidualizm właściciela. Można także wybrać szelki w kolorze białym, pod kolor koszuli – to alternatywa dla panów, którzy nie lubią pasków lub z brzuszkiem. Niezwykle istotną kwestią są buty – źle dobrane mogą zepsuć cały wizerunek. Buty powinny być wykonane z naturalnej skóry, mieć cienką podeszwę i prosty fason. Smoking lub frak wymagają butów lakierowanych w kolorze czarnym.”

Serdecznie dziękujemy za zaufanie.