Biała koszula, kojarzy się przede wszystkim z  elementem garderoby, który zakładamy na rozpoczęcie roku szkolnego/akademickiego lub do pracy. Możemy ją jednak nosić na co dzień – będzie stylowo, modnie i na pewno nie nudno! Dziś Wam to udowodnimy.

Biała koszula – modna i stylowa

Klasyczna, minimalistyczna i prosta. to pierwsze skojarzenia z białą koszulą, która od lat święci triumfy w modzie. Pasuje do każdego typu urody. Sprawdza się przede wszystkim podczas uroczystości, a także do pracy, zwłaszcza, gdzie panuje ścisły dress code. Jednak śmiało można ją nosić na co dzień. Dzięki temu, że jest uniwersalna, stanowi bazę do stworzenia wielu ciekawych i stylowych zestawów. Świetnie sprawdzi się w zestawieniu z jeansami z dziurami i szpilkami. To będzie propozycja dla Pań, które uwielbiają streetwear. Dla kobiet, które cenią sobie subtelność, proponujemy połączyć ją z plisowaną sukienką midi w jasnym odcieniu lub z krótką spódniczką w kwiaty. Do tego klasyczne balerinki lub beżowe sandałki – dla fanek szpilek. Biel to idealny kolor na lato. Dlatego do swojej wakacyjnej walizki koniecznie spakuj białą koszulę! Pięknie podkreśli Twoją opaleniznę. Zestaw ją z szortami np. jeansowymi, a do tego sandałki rzymianki, Nie zapomnij o modnej torbie koszyku, który cieszy się popularnością w tym sezonie.Na wieczorną imprezę na plaży, zamień sandałki na buty na koturnie.

Biała koszula – stylizacje blogerek

Blogerki również pokochały białe koszule i prezentują je na swoich blogach. Julia pokazuje nam, że białą koszulę można nosić w domu z papciami i szortami. Nam się bardzo podoba, a Wam? W oko nam wpadła również stylizacja w męskim stylu Sandicious. Ten krawat to wisienka na torcie! Natomiast Magdalena postawiła na połączenie koszuli z długą spódnicą. To idealny zestaw na wakacje. Jesteśmy zachwycone!

A Wy jak nosicie białą koszulę?