Fot. Getty Images

Finał  mistrzostw świata między Chorwacją i Francją rozpoczął się artystycznym zamknięciem całej imprezy. Na scenie pojawili się m.in. Nicky Jam i Will Smith, a także Ronaldinho, który tym razem pokazał talent muzyczny i skradł serca kibiców na całym świecie. Natomiast po meczu, przyszedł czas na ceremonię wręczania nagród. Cenne trofeum prezentowała modelka Natalia Vodianova w złotek sukni spod znaku Louis Vuitton. Tegoroczny mundial nabrał szyku i elegancji nie tylko dzięki pięknej modelce, ale również specjalnemu etui na puchar Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, który stworzył dom mody Louis Vuitton. Futerał wykonano na zamówienie z tytanowym wytłoczonym laserowo monogramem (co ciekawe,  materiał ten użyto również w męskiej kolekcji na sezon FW18), narożnikami ze skóry bydlęcej oraz zamkiem i sprzączkami wykonanymi z rutenu.etui stanowiło stylowe uzupełnienie dla Pucharu. To już trzecia współpraca francuskiego domu mody i FIFA. Ponadto dom mody stworzył kolekcję dodatków, inspirowaną klasyczną piłką w czarno-białe łaty. Kolekcja dostępna jest od 15 czerwca do końca lipca w wybranych sklepach Louis Vuitton oraz online. Znajdziemy w niej m.in. Skórzane torebki, plecaki oraz portfele.

Szkoła Męskiego Stylu składa serdeczne gratulacje dla Francji, która wygrała Mistrzostwa Świata w świetnym stylu.