W poprzedniej lekcji stylu dla Panów, wspomniałyśmy o tym, że magazyn logo stworzył plebiscyt „Najlepiej Ubrani Polacy 2018”. Magazyn ujawnia po kolei każdy z sześciu stylów, które wyróżnił w plebiscycie. Co więcej, czytelnicy mogą oddać głos na nominowanych w danej kategorii. Szkoła Męskiego Stylu postanowiła przybliżyć Wam każdy ze stylów. Dziś pod lupę bierzemy styl sport.

STYL SPORTOWY

Sportowe ubrania już dawno przestały kojarzyć się z rzeczami na siłownię. Na stałe wpisały się do świata mody zarówno w modzie męskiej, jak i damskiej. Jak się ubrać w stylu sportowym na trening oraz na zwyczajne wyjście? Istnieje kilka różnic między sportowymi rzeczami do ćwiczeń, a na co dzień. Wybierając ubrania na siłownię, pamiętajcie aby były lekkie i uszyte z tkanin, które trzymają wilgoć z daleka od skóry. Natomiast na co dzień sprawdzi się bluza, podkoszulek i jeansy. Ale w obydwoch przypadkach nosi się duże nadruki, logotypy. Dozwolone są również mocne kolory.

A na koniec ciekawostka. Według badań przeprowadzonych przez magazyn Logo, Panowie mają więcej bluz z kapturem niż marynarkę w swoich szafach. Co więcej, mężczyźni są w stanie wydać więcej na buty sportowe niż do garnituru!