Rocznica ślubu to niezwykle istotne wydarzenie w życiu każdej pary. Wiele z nich obchodzi ją hucznie. Nie tylko pierwszą, ale i kolejne, okrągłe bądź nie. Co wypada im podarować w prezencie, jeśli Nas już zaprosili? Dziś podpowiadamy.

Nie da się nie zauważyć, że rocznice ślubu coraz częściej są świętowanie w gronie bliskich i przyjaciół, a nie tylko we dwoje. Takie święto stanowi idealny pretekst do zaproszenia znajomych na wspólne obejrzenie filmu ślubnego, wspominanie oraz miłe spędzenie czasu. Gdy zostaniemy zaproszeni na taką uroczystość, wypada coś kupić parze. Niestety wybór odpowiedniego prezentu, który wręczymy z okazji rocznicy ślubu to nie lada wyzwanie. Po pierwsze, to bardzo ważny dzień dla małżeństwa. Po drugie, upominek wręczamy dwóm osobom, a nie jednej. Wybór odpowiedniego upominku zależy także od wielu czynników. Choćby tego czy jest to rodzina, przyjaciele czy dalsi znajomi. Czy para lubi prezenty funkcjonalne, praktyczne, klasyczne czy coś śmiesznego. Dość uniwersalnym rozwiązaniem jest spersonalizowany prezent na rocznicę ślubu które dzięki możliwości grawerowania, mają indywidualny charakter.

1.Poduszki

Bez wątpienia trafionym prezentom będą bawełniane poduszki z możliwością personalizacji. Do wyboru wiele opcji. My stawiamy na to, które podkreśla, ze ostatnie słowo należy do kobiety. Prawda? 🙂 Poduszki będą świetnie się prezentowały w sypialni.

2. Komplet ręczników

Bardzo dobry wybór stanowi komplet dwóch ręczników, które przydadzą się młodej parze. jestem pewna, że ucieszą małżeństwo. Ręczniki są solidnie wykonane ze 100% naturalnej bawełny. Dzięki temu będą służyły przed długi okres. Możliwość dodania haftu na ręcznikach sprawi, ze prezent stanie się niebanalny i nabierze indywidualnego charakteru. My proponujemy wybrać ten z napisem „żona” i „mąż” oraz imionami pary.

3. Taca śniadaniowa

Idealnym upominkiem będzie również taca śniadaniowa. Pamiętajcie tylko zaznaczyć parze, aby ta taca nie była dodatkiem, tylko była używana! 🙂

To tylko kilka propozycji prezentowych na wyjątkową okazję, jaką jest rocznica ślubu.