Twoja przyjaciółka siostra lub koleżanka właśnie urodziła dziecko, a nie masz pojęcia, co podarować z okazji narodzin dziecka? Dziś podpowiadamy!

Co kupić z okazji narodzin dziecka?

Wydawać by się mogło, że kupno prezenty dla dziecka jest dość łatwe. Sklepy oferują mnóstwo ubrań, akcesoriów czy zabawek. Jednakże wybranie odpowiedniego prezentu przy tak wielkim wyborze, to już nie taka prosta sprawa. Prezent na narodziny dziecka powinien być przede wszystkim praktyczny. Nie warto kupować setnej maskotki, ponieważ  zniknie w tłumie innych misiów, słowników, króliczków itd. No chyba, że to spersonalizowana maskotka, ale o tym później:) Warto postawić na to, co się przyda i świeżo upieczonym rodzicom, i dziecku, ale również będzie oryginalne. Jako, ze jesteśmy  zwolenniczkami spersonalizowanych prezentów, dzięki którym upominek nabiera indywidualnego charakteru, przedstawiamy Wam kilka propozycji ze sklepu mygiftdna.

BODY

Body to bez wątpienia trafiony prezent. Dziecko rośnie w tempie błyskawicznym, dlatego często się i body zmienia. Ponadto, na mygiftdna, urocze ubranko możesz ozdobić np. imieniem dziecka i innymi ważnymi go danymi lub postawić na fajny tekst. Body są wykonane w 100% z bawełny i wykończone pod szyją lycrą.

CERTYFIKAT NARODZIN

Certyfikat narodzin to pamiątka na całe lata, po które na pewno będą sięgali i rodzice, i w przyszłości maleństwo. To pamiątka, która podkreśli ten ważny dzień. Jesteśmy przekonani, że taki upominek wywoła wzruszenie u rodziców 🙂 Aby zamówić certyfikat, wystarczy tylko uzupełnić formularz na stronie mygiftdna o dane: imię, data, dedykacja i podpis.

SPERSONALIZOWANY PLUSZAK

Jeśli jesteś zwolennikiem kupowania maskotek, postaw na spersonalizowaną, aby wyróżniała się wśród tłumu pluszaków. Miś, słonik lub królik z imieniem dziecka to strzał w 10!

ALBUM NA ZDJĘCIA

Co prawda żyjemy w czasach, gdy zdjęcia są na pendrive, w telefonie, w komputerze. Ale w tej kwestii traydycjny album sprawdzi się najlepiej! Album składa się z 15 kart (30 stron). Dodatkowo na okładce mamy możliwośc umieszczenia napisu.