foto:Krzysztof Nowosielski

Bądź piękna na wiosnę – takie hasło przyświecało spotkaniu, które dla swoich klientek przygotowały firmy Gerda Broker i Instytut Urody Secret Avenue.

Spotkanie poprowadziła założycielka Szkoły Męskiego Stylu Agnieszka Świst –Kamińska, doradca ds. wizerunku i  style-coach. Przeprowadziła ona szkolenie z zakresu świadomego kreowania wizerunku kobiety w wieku 40+. Mówiła m.in. o tym, jak skutecznie się zaprezentować i  „sprzedać” nie tylko w mediach, ale i na co dzień, zarówno w kontaktach towarzyskich, jak i biznesowych.

„Kupujemy obrazem i  myślimy obrazami, tak też akceptujemy ludzi lub nie, liczy się pierwsze ważenie. Taka jest dzisiejsza rzeczywistość, jeśli pierwsze wrażenie jest złe, często nie dostajemy drugiej szansy. Style coaching jest w  pewnym sensie połączeniem psychologii i  pracy nad wizerunkiem. Każdy z  nas wysyła komunikat, ważne żeby właściwie go odczytać i  przełożyć na swoją korzyść. Na szkoleniach wyznaczamy cele, budujemy pewność siebie, samoakceptację, wiarę w możliwości i zmiany, które następują”– mówi Agnieszka Świst-Kamińska.

Nie zabrakło też tego, co kobiety lubią najbardziej – atrakcji związanych z  dbaniem o swoją urodę. O to zadbały ekspertki z gdańskiego Instytutu Urody Secret Avenue, które udzielały konsultacji i  porad z  zakresu makijażu permanentnego, kosmetyki pielęgnacyjnej i  medycyny przeciwstarzeniowej, mówiły też o najskuteczniejszych zabiegach maszynowych i  z  zakresu medycyny estetycznej. Można było też na własnej skórze przetestować kosmetyki profesjonalne cenionej marki Dermalogica.

Jedną z  atrakcji imprezy była również prezentacja samochodu Volvo XC40. Ten najmniejszy SUV w  gamie modelowej szwedzkiego producenta to jedna z  najgorętszych premier samochodowych ostatnich miesięcy. Nic zatem dziwnego, że chętnych na jazdy próbne nie brakowało. Przybyłym gościom czas umilili kucharze z hotelowej restauracji Projekt 36. Zwieńczeniem imprezy było losowanie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów i  organizatorów wydarzenia – Gerda Broker, Secret Avenue, Volvo Drywa, Vivadental, Szkołę Damskiego Stylu Agnieszki Świst-Kamińskiej. Nagrodą główną był weekendowy pobyt dla dwóch osób w  condo hotelu Rezydencja Gubałówka w  Zakopanem, ufundowany przez Gerda Broker.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do przeczytania najnowszego numery magazynu prestiż trójmiasto.