Stella McCartney, Dior, Nina Ricci (fot. East News)

Jeans chyba nigdy się nie znudzi. W tym sezonie im więcej denimu, tym lepiej. Latem nosimy jeansowe sukienki, kurtki, marynarkę, a także torby i buty.

MODNY JEANS

Jeans pojawił się w kolekcji Toma Forda czy Karla Lagerfelda dla Chanel. Podczas sezonu wiosna-lato nie może zabraknąc jeansowe kurtki w stylu lat 90. Może być rockowa lub delikatnie znoszona, a także oversize. Modne są również z ozdobnymi haftami, naszywkami lub dziurami. W naszych szafach prawdziwym must have są jeansy w odcieniu prawdziwego denimu i z wyższym stanem. Świetnie sprawdzą się w połączeniu z t-shirtem – idealny zestaw na co dzień. Dla Pań, które wolą elegancję, radzimy zestawić je ze szpilkami w klasycznym odcieniu lub mocnym kolorze. Świetnie sprawdzą się sukienki – oversize, koszulowe, z falbanką. Wszytko zalezy od naszego gustu i odpowiedniego doboru do naszej sylwetki. łączymy je zarówno z trampkami, jak i sandałami, szpilkami. Nadal modne są dzwony. Ciekawy look prezentuje Sandicious – jeansowa katana świetnie uzupełnia cały look. Na szorty postawiła Kinga. A Wy lubicie i nosicie jeans?