W minioną sobotę odbył się najbardziej wyczekiwany ślub roku – Księcia Zjednoczonego Królestwa – Harrego z amerykańską aktorką Meghan Markle. Ślub zgromadził fanów na całym świecie zarówno przed zamkiem w Windsorze, jak i przed telewizorem.

Meghan Markle to aktorka, która popularność zdobyła grając w serialu „Suits”.Ale ślub to także rewia mody. Każda stylizacja jest oceniana przez modowych miłośników na całym świecie. I oczywiście najważniejsza – suknia ślubna. A co my sądzimy na temat kreacji?

SUKNIA ŚLUBNA

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że najważniejszą kreację stanowiła suknia ślubna księżnej.  Poniżej przedstawiamy Wam suknie księżnej Diany, Kate i Meghan. Wszystkie różnią się od siebie. Suknia księżnej Diany została zaprojektowana przesz Elizabeth i Davida Emanuel. Uszyta była z jedwabnej tafty w kolorze kości słoniowej, a zdobiły ją ręcznie wykonana koronka, hafty, cekiny i perły. a także tren liczący ponad 7 metrów. Suknia księżnej Kate zaprojektował dom mody Alexander MCQueen. W porównaniu do sukni księżnej Diany, ta posiadała o wiele mniej podatków. Uszyta z satyny i zdobiona a w górnej części piękną maszynową koronką z roślinnym motywem. Tren był o wiele krótszy, bowiem liczył 270 cm. Natomiast suknia Meghan, zaprojektowana przez Clate Waight Keller, wyróżnia się minimalizmem. Jedyną ozdobą sukienki jest welon z wyhaftowanymi kwiatami, liczący 5 metrów. Naszym zdaniem suknia Meghan z pewnością zaskoczyła  prostotą – zapewne nie tylko nas. Myślimy, ze to strzał w 10! Przy takiej urodzie, prosta sukienka jest idealną propozycją, a wszelkie dodatki byłyby zbędne. Która suknia jest Waszym faworytem? Koniecznie dajcie znać!

FOT. EAST NEWS