Laptop stał się niezbędnym elementem naszego codziennego życia. Wiele osób wykorzystuje go nie tylko w celach prywatnych, ale przede wszystkich zawodowych. Nierzadko zdarza się, ze się przemieszczamy z nim np. na spotkanie biznesowe czy z domu do pracy. W związku z tym, nasz laptop wymaga ochrony w specjalnym pokrowcu na laptopa. Takowe oferuje youpibag.

Filcowe etui na laptopa:
Świetny wybór będą stanowiły etui na laptopa wykonane z filcu. materiał jest miękki i przyjemny w dotyku. , bowiem łączy ze sobą miękkość z wytrzymałością. Co więcej, gruby materiał filcowy tłumi wstrząsy, które mają negatywny wpływ na wewnętrzne części laptopa. tui z filcu poliestrowego to również skuteczna izolacja przed chłodem oraz wilgocią – a tego urządzenia elektroniczne nie lubią. Kolejną zaleta jest to że pokrowiec uniemożliwia przesuwanie się laptopa, bowiem jest dostosowany do jego wielkości. Oprócz tego, ze chroni nasz laptop, to również ma świetny design. Youpibag oferuje możliwość stworzenia indywidualnego etui, dzięki możliwości wybraniu wzoru pokrowca, a także dodatków np. kieszonki, rączki.

Neoprenowe etui na laptopa:
Neoprenowy pokrowiec to połączenie funkcji praktycznej z estetyczną. Etui świetnie chroni laptopa zarówn w podróży, jak i podczas przenoszenia laptopa na cod zień. Co więcej, youpibag umożliwia pełną personalizację pokrowca. Możemy wybrać nadruk, kolor na zewnątrz oraz we wewnątrz, a nawet kolor zamka i obszycia!