Wybór męskiej bielizny w sklepach jest zdecydowanie mniejszy niż bielizny damskiej. Panowie zazwyczaj chwytają pierwszy lepszy trójpak. Jednakże odpowiedni krój bielizny jest bardzo istotny. Dziś kilka słów o trzech najpopularniejszych krojach bielizny.
Bokserki:
Bokserki cieszą się popularnością ze względu na to, że zapewniają komfort noszenia i są dość luźne. Sprawdzą się pod jeansy i inne spodnie z grubszego materiału. Jednakże nie sprawdzą się podczas uprawiania sportu. Dlatego zostawcie je w domu, gdy będziecie chcieli wybrać się na siłownię czy partię tenisa z kumplem.
Slipy:
Slipy charakteryzują się dopasowaniem do ciała. Dzięki temu nie będą się podwijać. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów slipów. Różnią się m.in. umiejscowieniem szwów raz kształtem kawałków materiału, z których zostały uszyte. Są slipy bezszwowe, które uszyto z jednego kawałka materiału. Zapewniają one maksymalną wygodę. Świetnie sprawdzą się podczas podróży czy pod garnitur lub lekkie, letnie spodnie.
Szorty:
Szorty mają krój podobny do bokserek, ale są od nich zdecydowanie luźniejsze. Nie przylegają do ciała i posiadają dłuższe nogawki. Często z przodu posiadają rozcięcie zapinane na guziki.
A Wy Panowie, który rodzaj bielizny przeważnie wybieracie?
Chcesz poznać tajniki łączenia kolorów? Jak sprawnie dobrać dodatki? Jak dopasować koszulę do garnituru? Zapraszamy na pełne szkolenie z tego zakresu. Więcej informacji znajdziecie na stronie Szkoły Męskiego Stylu: http://szkolameskiegostylu.pl .