W ostatniej lekcji stylu dla Panów, omawiałyśmy trzy najpopularniejsze rodzaje męskiej bielizny. Natomiast dzisiaj odpowiadamy na pytanie: jak wybrać odpowiednią bieliznę?

Wybierając bieliznę, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim komfort użytkowania. Bielizna ma zapewnić przede wszystkim wygodę. bielizna nie była zbyt obcisła i nie uciskała za mocno ciała. Może si to skończyć wysypką, otarciami, a  także odparzeniami. Zaś ucisk w pasie może mieć także przykre konsekwencje żołądkowe. Jak rozpoznać , że majtki są zbyt obcisłe? Poprzez ślad, jaki zostawią w pasie po ich zdjęciu. Przy wyborze bielizny niezwykle ważny jest materiał, z którego wykonana jest bielizna. Materiał powinien być bakteriostatyczny i antyalergiczny. Najczęściej majtki są produkowane z bawełny. Ale są także lepsze materiały takie jak; bambus – przewiewny, elastyczny i wytrzymały..  Ponadto na ryku dostaniecie Panowie bieliznę letnią i zimową. Zimowa utrzymuje ciepło, dlatego stosowanie je podczas ciepłych dni może spowodować przegrzanie, którego wynikiem mogą być problemy m.in. z płodnością. Dlatego latem należy zwracać uwagę na to, aby majtki nie były zbyt ciepłe.

1.Calvin Klein /2.Bjorn Borg / 3.Tom Tailor