Odpowiednia pielęgnacja naszej cery sprawia, że starzeje się ona wolniej, a ponadto zyskuje świeży i młody wygląd. Niezbędnikiem jest z pewnością szczoteczka FOREO Luna play.

SZCZOTECZKA FOREO LUNA PLAY PLUS

FOREO LUNA play plus to urządzenie, które służy do oczyszczania twarzy. Wykonana jst z higienicznego silikonu, a ponadto jest wodoodporna. Oczyszcza skórę za pomocą pulsacji T-Sonic w tempie 8000 pulsacji na minutę.

Szczoteczka wyposażona jest w 2-strefową powierzchnię oczyszczającą. Dzięki temu dopasowuje się do każdego rodzaju cery. Jej cieńsze wypustki są przeznaczone do oczyszczania cery wrażliwej/normalnej na większych powierzchniach takich jak policzki i czoło, grubsze zaś wypustki zapewniają głębokie i precyzyjne oczyszczanie w pozostałych miejscach oraz strefie T. FOREO LUNA play plus odblokowuje pory i usuwa nawet do 99,5% zanieczyszczeń, martwe komórki i pozostałości makijażu.

LUNA play plus bardzo dobrze leży w dłoni. Silikon medyczny, z którego wykonane są wszystkie akcesoria FOREO w ogóle nie jest śliski. Dlatego pomimo małego rozmiaru LUNA play plus nie wysuwa się z ręki podczas oczyszczania skóry. Poza tym silikon jest bardziej higieniczny niż włosie.

Szczoteczka FOREO LUNA play plus zachwyca nie tylko swoim designem, ale przede wszystkim funkcjonalnością. Jej niewielki rozmiar sprawia, że można zabrać ją dosłownie wszędzie. Zmieści się nawet do.. kopertówki! Dlatego warto ją zawsze nosić przy sobie 🙂 Jest bardzo prosta w obsłudze. Regularne stosowanie sprawi, że nasza cera stanie się bardziej promienna, świeższa. Ponadto szczoteczka wygładza.