Wigilia organizowana w pracy, wiąże się z doborem odpowiedniego stroju. Jak się ubrać na wigilię firmową? Dziś podpowiemy.

Jeśli wigilia firmowa jest organizowana w wąskim gronie, a w pracy panuje swobodna i koleżeńska atmosfera, najlepiej wybrać opcję „smart casual”. Dobrze sprawdzi się elegancka koszula, nie koniecznie z krawatem, a do tego marynarka. Pamiętaj jednak, aby nie zakładać koszuli z krótkim rękawem! W sytuacji, gdy przyjęcie wigilijne ma charakter oficjalny, strój musi być dostosowany do okoliczności. Najlepiej sprawdzi się klasyczny zestaw, czyli trzyczęściowy ciemny garnitur, jasna koszula, krawat i eleganckie buty – Oksfordy. Nie musicie specjalnie kupować garnituru na tę okazję, Wystarczy wyjąć z szafy już ten co już macie. Najważniejsze, aby był dopasowany do Waszej sylwetki. Warto, aby już przed taką imprezą oddać go do czyszczenia.

Chcesz poznać tajniki łączenia kolorów? Jak sprawnie dobrać dodatki? Jak dopasować koszulę do garnituru? Zapraszamy na pełne szkolenie z tego zakresu. Więcej informacji znajdziecie na  stronie Szkoły Męskiego Stylu: http://szkolameskiegostylu.pl .