Męskie skórzane spodnie zazwyczaj kojarzą się z wielbicielami sportów motorowych i gwiazdami rocka. Ten niezwykle drapieżny trend może wyglądać naprawdę stylowo. Wystarczy właściwie dobrać pozostałe elementy outfitu.

Przymierzając się do zakupu skórzanych spodni, warto pamiętać o tym, że z pewnością nie sprawdzą się one ani jako typowy strój do pracy biurowej, ani jako propozycja na wyjście do teatru. W pewnych miejscach obowiązuje dress code. Powinniśmy więc zapoznać się z jego zasadami. Czarne skórzane spodnie staną się jednak bazą wielu ciekawych stylizacji, które pomogą wyróżnić się w tłumu.

Niegrzecznym chłopcom z pewnością przypadnie do gustu nieco ekscentryczny outfit w stylu Guns N’ Roses. Jeżeli inspiruje cię Slash, połącz skórzane spodnie z podkoszulkiem bez rękawów, który pomoże wyeksponować tatuaże. Srebrny łańcuch i gruba bransoleta lub zegarek to idealne akcesoria do tego zestawu. Nie zapomnij o okularach, dzięki którym będziesz wyglądać  oryginalnie i tajemniczo. Buty na białej podeszwie to must have tego sezonu. W takiej stylizacji możesz pojawić się nie tylko na koncercie rockowym, ale również na imprezie w klubie lub prywatce u znajomych.

Slash

Slash

Panom, którzy lubią być w centrum uwagi, proponujemy klasyczną stylizację z odrobiną luzu i gwiazdorskiego blasku. Lenny Kravitz doskonale wie, jak wyróżnić się z tłumu. Skórzane spodnie połączył on z elegancką czarną marynarką, białym podkoszulkiem i butami w kolorze złotym. Kilka złotych łańcuszków oraz kolczyków to propozycja dla panów, którzy nie boją się eksperymentów z biżuterią. Okulary z przyciemnianymi szkłami są w tym wypadku niezbędne! Zbyt duża ilość błyskotek może oślepić nie tylko otoczenie, ale również ciebie samego!

Lenny Kravitz

Lenny Kravitz

Brad Pitt to mężczyzna, który pomimo mijającego czasu wygląda świetnie w każdym wydaniu. Aktor doskonale potrafi wychwytywać modowe trendy i prezentować je w intrygujących zestawach. Skórzane spodnie połączył on z butami, podkoszulkiem oraz marynarką w tym samym kolorze. Okulary typu aviator dodają charakteru temu nieskomplikowanemu zestawowi, który przypadnie do gustu mężczyznom skrytym i sentymentalnym o artystycznej duszy.

Brad Pitt

Brad Pitt

Komponując jesienną stylizację, warto zapoznać się z ofertą popularnych butików i przyjrzeć się kolekcjom znanych projektantów. Ochnik proponuje połączenie czarnych skórzanych spodni ze skórzaną kurtką w tym samym kolorze. Versace natomiast stawia na brąz. Oprócz skórzanych spodni i kurtki proponuje torbę w tym samym odcieniu. Zasada jest jedna: nie łączymy czerni z brązem.

Wielbiciele ekologii docenią fakt, że coraz więcej projektantów wykorzystuje materiały skóropodobne. Matowe spodnie marki Universum prezentują się znakomicie zarówno w kolorze czarnym, jak i brązowym, srebrnym oraz metalicznym. Ponadto gwarantują one wygodę i komfort noszenia.

Każdy mężczyzna może stworzyć ciekawy outfit na bazie skórzanych spodni. Wystarczy tylko dopasować ten trend do własnego stylu. Jeżeli chcesz poeksperymentować z modą, zasięgnij porady style coacha, który podpowie ci, jak połączyć ze sobą konkretne motywy i dobierze odpowiednie ubrania idealnie pasujące do twojej sylwetki.