Drogie Czytelniczki!

Styl hippie nadal króluje na wybiegach. Dlatego też w tym tygodniu przedstawiamy stylizację inspirowaną fotografią przedstawiającą piękną Kendall Jenner, która brała udział w pokazie kolekcji autorstwa Emilio Pucci. Styl hippie to idealna propozycja na upalne lato. Pierwsze skrzypce odgrywa tutaj zwiewna, długa suknia nadająca klasy. Gwarantuje ona komfort i wygodę, stanowiąc odpowiedź na wysokie temperatury. Piorunujące wrażenie robią rozpuszczone włosy czesane wiatrem. Ważny element outfitu stanowią dodatki w kolorach ziemi: brązu, beżu i khaki. Na chłodniejsze wieczory proponujemy długi, cienki kardigan.

Szkoła Męskiego Stylu

1. Sukienka 979zł  /  2. Kardigan 119 zł  /  3. Okulary 64zł  /  4. Kolczyki 34zł  /  5. Buty 629 zł  /  6. Torba 99zł