Drodzy Czytelnicy !

Tworząc dzisiejszą elegancką stylizację męską, zainspirowaliśmy się bardzo modnym motywem kwiatów prezentowanym podczas pokazu kolekcji Burberry Prorsum na sezon wiosna/lato 2016.
Kwiaty są bardzo mocnym trendem powracającym w stylizacjach damskich i męskich prawie w każdym sezonie. My przemycamy ten trend w postaci koszuli zestawionej z eleganckim garniturem i klasycznym płaszczem. Całość uzupełniają bardzo stylowe okulary przeciwsłoneczne, które stanowią niezbędny dodatek w upalne dni.
Wierzymy, że nasza propozycja przypadnie do gustu Panom ceniącym sobie oryginalny wygląd.stylizacja_meska3

1. Koszula 419 zł || 2. Marynarka 1 249 zł || 3. Spodnie 449 zł || 4. Buty 239 zł || 5. Płaszcz 1119 zł || 6. Okulary 589 zł || 7. Torba 216 zł ||