11.04.2014r. Szkoła Męskiego Stylu uczestniczyła w Akademii Law Business Quality, która odbyła się w Hotelu & SPA Wieniawa.

Agnieszka Świst-Kamińska – style coach i pierwsza coolhunterka w Polsce poprowadziła wykład na temat zasad savoir vivre`u w biznesie, a także trudnej sztuki konwersacji biznesowej, której znajomość jest niezbędna w drodze na szczyt. Inspirująca prelekcja spotkała się z dużym uznaniem słuchaczek. Uczestniczki akademii postanowiły wypróbować nowo poznane metody w celu rozwoju swojej kariery zawodowej.
Szkoła Męskiego Stylu składa serdeczne podziękowanie Redakcji magazynu „Law Business Quality” oraz Dyrekcji Hotelu & SPA Wieniawa za ciepłe przyjęcie oraz wyjątkową atmosferę.