Szkoła Męskiego Stylu zaprasza do udziału w kolejnych szkoleniach, które motywują do realizacji zamierzonych celów oraz sprzyjają osiągnięciu sukcesów zawodowych.

10 marca o godzinie 17.30 na terenie AFiB Vistula odbyła się konferencja Startups Going Global, która była poświęcona wychodzeniu biznesów na międzynarodowe rynki. Miała ona za zadanie zachęcić przedsiębiorców do rozszerzenia swojej strategi oraz otworzenia się na nowe możliwości.

Wykład Agnieszki Świst Kamińskiej zainteresował słuchaczy, którzy wykazali się dużą aktywnością, zadając ciekawe pytania. Przedsiębiorcy, startupy, osoby myślące o założeniu własnego biznesu, pracownicy naukowi oraz pozostali uczestnicy stawiający na rozwój osobisty docenili bogatą wiedzę prowadzącej oraz profesjonalne przygotowanie wykładu.